Jesteśmy partnerem fundacji FUNANDDRIVE

Jesteśmy partnerem fundacji FUNANDDRIVE

FUNANDDRIVE to fundacja, która swoją pasję do motoryzacji i szybkich samochodów połączyła z organizacją charytatywną. Na co dzień działamy w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi, gdzie zarażamy przechodniów naszą pasją. Za symboliczną wpłatę na rzecz naszej zbiórki, każdy może przejechać się samochodami, których na dzień nie spotyka się na ulicy.

Kiedy słyszymy dźwięk jadącej karetki po plecach przechodzi nas dreszcz niepokoju. Każdy zastanawia się, czy w środku nie ma kogoś z naszych bliskich. Największy strach budzi się w nas, gdy przejeżdżający obok ambulans jest oznaczony literką N. Wówczas od razu wiemy, że pacjentem jest najbardziej bezbronny maleńki człowiek, który walczy o życie. Karetek neonatologicznych jest w Polsce jak na lekarstwo. Zawsze jeżdżą do najcięższych przypadków, przewożą najbardziej potrzebujące maluszki między szpitalami. Nie ma dnia, aby taka karetka nie wyjeżdżała z bazy, aby zdążyć na czas - uratować życie. Tylko w województwie łódzkim są takie dwie karetki. Każda ma już swoje lata i przebieg liczony w tysiącach kilometrów. Po uzgodnieniu z lekarzami chcemy zebrać środki na ultranowoczesną karetkę do przewozu wcześniaków i noworodków. Inkubator zostanie umieszczony na środku pojazdu, aby z każdej strony był dostęp do malutkiego pacjenta. Oprócz tego znajdą się w nim niezbędne sprzęty, tj. pompy do podawania leków, respirator czy kardiomonitor.

Jako partner fundacji, wypożyczalnia DreamRide udostępnia bezpłatnie samochody do przejazdów charytatywnych. Jesteśmy marką odpowiedzialną społecznie, która zawsze jest gotowa do niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są obowiązkowe